28 stycznia: VIII Sądeckie Targi Ślubne

Jak co roku pod koniec stycznie w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Nadbrzeżnej odbędą się Sądeckie Targi Ślubne. Będzie to już ósma edycja tej cieszącej się ogromnym zainteresowaniem imprezy.

Sądeckie Targi Ślubne to jedyna w swoim rodzaju okazja, aby poznać aktualne trendy branży ślubnej i zaplanować wymarzone wesele w Nowym Sączu. Wśród licznych atrakcji na gości targów czekać będą między innymi pokaz kreacji ślubnych w tym sukni i granitów, nie może zabraknąć także stoisk prezentujących najmodniejsze zaproszenia, dekoracje i bukiety ślubne. Nieodłącznym elementem kreacji ślubnej jest ślubna fryzura i makijaż dlatego organizatorzy zaplanowali także pokazy fryzjerskie i makijażu. Nieodłącznym elementem Sądeckich Targów Ślubnych są także występy weselnych zespołów muzycznych, pokazy taneczne i barmańskie oraz degustacje wyrobów firm cateringowych i cukierni prezentujących wyśmienite i niesamowicie udekorowane torty weselne.

Zaplanowano także liczne konkursy w których do wygrania są między innymi suknia ślubna i tort weselny.

Targi rozpoczną się od godziny 10.00 i potrwają do godziny 17:00, ich organizatorem jest firma BeGie Design a patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Nowego Sącza Ryszard Nowak.