Podróż poślubna

Podróż poślubna jest nie odłącznym elementem każdego związku. Kiedyś Polacy wybierali się nad polskie morze, teraz zmieniły się czasy i każdy może wybrać dowolny zakątek świata.

Ponad 70 % Polaków wybiera wycieczki zagraniczne. Ceny nad Polskim morzem oraz na zachodzie wyrównały się. W innych krajach jest bardziej rozwinięta infrastruktura oraz lepsze warunki noclegowe. Za 3000 zł młoda para może bez problemu wybrać się na piękne wakacje do takich krajów jak Bułgaria, Grecja, Hiszpania lub Chorwacja. Kraje te posiadają nową infrastrukturę hotelową oraz przystępne ceny.
Nie co drożej musimy zapłacić za podróż do krajów takich jak Majorka, Egipt czy Tunezja. Jednakże mamy zapewnienie pogody oraz niesamowitych widoków. Dla tych którzy potrzebują więcej egzotyki biura podróży mają przygotowane specjalne oferty dla nowożeńców. Za około 6000 złotych możemy wybrać się do dzikiej Afryki lub tez wybrać Tailandie czy tez Meksyk.
Dla tych którzy nie mają takiej kieszeni jest alternatywa. Można wybrać się nad polskie morze lub też w Góry. Ciekawym rozwiązaniem są też mazury które przyciągają coraz większą rzeszę turystów. Nie trzeba mieć pokaźnej kieszeni aby wybrać te regiony. Tydzień wczasów kosztuje Nas tylko 1000 złotych. Jednak trzeba sobie zadać pytanie czy chcemy oszczędzać na tak ważnej podróży.
Jeżeli zaplanujemy w miarę wcześniej naszą podróż poślubna możemy liczyć na duże zniżki. Zagraniczne hotele oferują nawet 50 % zniżki dla osób które zamówią nocleg na następny rok.
Cokolwiek wybierzemy musimy pamiętać że to my stanowimy o tym jak zapamiętamy nasz wyjazd.